Ziener
Kód: 18240413

ZI-MANU AS(R) JUNIOR glove SB-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Moderní a robustní snowboardové rukavice pro děti ZIENER MANU AS® JUNIOR s voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD® udrží dětské ruce příjemně v teple i v nepříznivých podmínkách. Ergonomický, předtvarovaný chránič dlaně je odnímatelný a je připevněn k zápěstí širokým popruhem. Robustní dlaň má dodatečné polstrování. Vysoká manžeta se zapínáním cordlock spolehlivě zabraňuje pronikání sněhu. Různé materiály backhandu upoutají pozornost na sjezdovce. Rukavice jsou vyrobeny bez obsahu PFC.

Parametry

  • Katalogové číslo 801727-12
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít