Spyder
Kód: 13230357

SP-Girls CONQUER JACKET-PINK COMBO

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pokud je pro zamilování si zimy v dětství rozhodující teplo a pohodlí, je bunda Conquer kouzelnou hůlkou, která to dokáže. Díky 120 gramům izolace EXO Thermo a vnějšímu laminátu EXO Shield 10000/10000 zůstane vaše dcera tuto zimu v teple a suchu na svahu i na hřišti. Navíc této bundě nechybí ani funkce, které byste od značky Spyder očekávali. Lem "Small to Tall" přidává skoro 4 cm navíc pro případ, že vaše malá v létě (nebo v průběhu sezóny) zažije růstový skok!

Klíčové vlastnosti: EXO Shield 10000 strečový recyklovaný polyester v plátnové vazbě s 10000/10000 laminátem a DWR bez PFC; EXO Thermo Izolace (120g); YKK® zipy; Pevná kapuce, kompatibilní s helmou, s vnitřním kšiltem ; Podlepení exponovaných švů; Funkce Small to Tall umožňuje po uvolnění stehu prodloužit rukávy o dalších 3,8cm; Kapsy na ruce na zip; Pevný sněhový pás s patentkami a elastickým lemem ; Kapsa naskipas, vnitřní kapsa a síťovaná kapsa na brýle; Pružné manžety s uchycením na rukavice/palčáky

Materiál: 55% POLYESTER / 45% RECYKLOVANÝ POLYESTER

Parametry

  • Katalogové číslo 38SJ075320-PKC
  • Sezóna AW23
Spyder

Již téměř 40 let se firma Spyder zaměřuje na každý detail ve výrobě toho nejkvalitnějšího oblečení. Dnes je Spyder nejrozšířenější značkou lyžařského oblečení na světě a je znám hlavně díky své schopnosti skloubit high-tech materiály, módu a funkčnost s maximálním výkonem a pohodlím.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít