Ziener
Kód: 18240475

ZI-ULIC Touch glove crosscountry-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Sportovní rukavice na běžecké lyžování ZIENER ULIC TOUCH bodují integrovanými navlékacími palčáky. To lze snadno nasadit za špatného počasí a poté uložit do kapsy k tomu určené. Tenká, velmi příjemná dlaň zajišťuje optimální úchop. Díky dodatečným výztuhám dlaně a palce jsou rukavice velmi robustní a extrémně odolné. Použitý materiál je vysoce prodyšný, rychleschnoucí a antibakteriální. Přiléhavé neoprenové manžety na zápěstí zajišťují, že se rukavice dokonale uzavře a perfektně padne. Díky integrované funkci TOUCH lze dotykové obrazovky ovládat, aniž byste museli sundávat rukavice.

Parametry

  • Katalogové číslo 808277-12
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít