Ziener
Kód: 18245292

ZI-NIBA X-WOOL LADY-šortky

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Funkční dámské cyklistické rajtky ZIENER NIBA X-WOOL LADY využívají recyklovaný materiál - šetrný k životnímu prostředí a vysoce výkonný! Udržitelná, vysoce technická strečová tkanina nabízí optimální volnost pohybu a výkon na kole. Silikonová úprava s protiskluzovým efektem v manžetách nohavic zaručuje dokonalou přilnavost. Bezešvý komfortní pas zajišťuje příjemný pocit při nošení. Vysoká vsadka v zadní části je ideální pro absorpci vlhkosti. Drobné předměty lze uložit do stehenní kapsy. Punčocháče jsou opatřeny ozdobnými, reflexními designovými prvky. Použitá vložka X-WOOL má jádro ze 100% omyvatelného vlněného rouna lavalan® Pro, které velmi dobře absorbuje a ukládá vlhkost, a zajišťuje tak dokonalou klimatickou rovnováhu při jízdě na kole. To v kombinaci s tenkou prodyšnou vrchní vrstvou činí podložku mimořádně šetrnou k pokožce.

Parametry

  • Katalogové číslo 249139-12
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít