Ziener
Kód: 18245254

ZI-NEJA X-FUNCTION LADY-šortky

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Funkční elastické dámské cyklistické kraťasy ZIENER NEJA X-FUNCTION LADY jsou díky čtyřsměrně strečovému materiálu mimořádně pružné a dokonale se přizpůsobí všem pohybům. Elastická vsadka v pase zaručuje optimální pohodlí při nošení. Šortky mají dvě boční kapsy a kapsu na zip. Zkrácený střih zajišťuje ležérní vzhled. Vnitřní šortky mají vložku X-FUNCTION, která zaručuje bezproblémovou a hladkou jízdu na kole s vynikající volností pohybu na jakékoli trase. Zkrácený střih zajišťuje ležérní vzhled.

Parametry

  • Katalogové číslo 249123-523
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít