Ziener
Kód: 18245284

ZI-NASIRA X-GEL LADY-šortky

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Funkční cyklistické legíny ZIENER NASIRA X-GEL LADY používají přízi ECONYL® vyrobenou z regenerovaného nylonu - šetrná k životnímu prostředí. Prodyšná, elastická tkanina nabízí optimální volnost pohybu a výkon na kole. Protiskluzový silikonový povlak na lemech nohou zajišťuje perfektní přilnavost. Bezešvý pohodlný pas zajišťuje pohodlné nošení. Vysoký zadní panel je ideální pro odvod vlhkosti. Drobnosti lze uložit do stehenní kapsy. legíny mají dekorativní reflexní detaily. Vložka X-GEL s gelovými vložkami poskytuje optimální odpružení a ventilaci pro cyklisty, kteří chtějí pohodlně jezdit na dlouhé vzdálenosti.

Parametry

  • Katalogové číslo 249134-523
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít