Ziener
Kód: 18240415

ZI-MILO AS(R) glove SB-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Moderní, robustní a nepromokavé snowboardové rukavice ZIENER MILO AS® jsou vybaveny ergonomicky tvarovanými, odnímatelnými chrániči dlaní, díky kterým se pohodlně nosí. Robustní polstrování dlaně s pěnovou výstelkou a výztuhami konečků prstů zajišťují, že při přenášení prkna nedochází k žádným řezům na hraně. Zapínají se pomocí obzvláště širokého popruhového uzávěru a systému Cordlock, který lze utáhnout pouze jednou rukou. Nepromokavá a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® zaručuje teplé a suché klima. Vodítko poskytuje dodatečnou fixaci na zápěstí. Výrobek je vyroben bez obsahu PFC.

Parametry

  • Katalogové číslo 801726-12
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít