Ziener
Kód: 18240421

ZI-MILANA AS(R) LADY glove SB-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Robustní, módní dámské snowboardové rukavice ZIENER MILANA AS® LADY jsou vybaveny ergonomicky tvarovanými, odnímatelnými chrániči zápěstí, díky kterým se pohodlně nosí. Robustní polstrování dlaně s pěnovou podšívkou a výztuhami konečků prstů zajistí, že při nošení prkna nedojde k žádnému řezu hran. Zapínají se pomocí obzvláště širokého Velcro po celém obvodu a systému Cordlock, který lze utáhnout pouze jednou rukou. Nepromokavá a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® zajišťuje teplé a suché klima. Moderní backhandové materiály zajišťují trendy vzhled na sjezdovce. Vodítko navíc připevňuje rukavici k zápěstí. Snowboardové rukavice pro ženy jsou bez PFC.

Parametry

  • Katalogové číslo 801723-12
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít