Ziener
Kód: 18220386

ZI-MAXIMUS AS®-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Módní, robustní snowboardové rukavice ZIENER MAXIMUS AS® jsou vybaveny ergonomicky tvarovanými, odnímatelnými chrániči na vnitřní straně zápěstí i na hřbetech rukou. Robustní polstrování dlaní s pěnovou podšívkou a výztuhy na koncích prstů chrání před proříznutím hran při držení prkna. Voděodolná a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® zaručuje teplé a suché klima uvnitř rukavic. Připevňují se pomocí obzvláště širokých celoplošných suchých zipů a systému cord-lock, který lze utáhnout jednou rukou. Různě strukturované tkaniny zajišťují ležérní vzhled na prkně. Poutka upevňují rukavice také na zápěstí. > Materiál: Svršek: 100% Polyamid; 2. Kozí kůže 3. 100% Polyester; Dlaň: 65% Polyester 35% Bavlna Podšívka: 100% Polyester; Izolace: 100% Polyester

Parametry

  • Katalogové číslo 801724-12403
  • Sezóna AW22
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít