Ziener
Kód: 18240418

ZI-MAXIMUS AS(R) glove SB-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Trendové, robustní snowboardové rukavice ZIENER MAXIMUS AS® jsou vybaveny ergonomicky tvarovanými, odnímatelnými chrániči na vnitřní straně zápěstí a na hřbetu. Robustní polstrování dlaně s pěnovou výstelkou a výztuhami konečků prstů zajišťují, že při přenášení prkna nedochází k žádným řezům na hraně. Nepromokavá a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® zaručuje teplé a suché klima. Zapínají se pomocí obzvláště širokého Velcro po celém obvodu a systému Cordlock, který lze utáhnout pouze jednou rukou. Různé texturované backhandové látky zajišťují ležérní vzhled na desce. Vodítko navíc připevňuje rukavici k zápěstí. Obsahuje netextilní části živočišného původu.

Parametry

  • Katalogové číslo 801724-12
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít