Ziener
Kód: 18240420

ZI-MARE GTX + Gore plus warm glove SB-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Robustní, sportovní snowboardové rukavice ZIENER MARE GTX + GORE WARM jsou vybaveny membránou GORE-TEX s technologií Gore plus warm a jsou tedy trvale nepromokavé, větruodolné a prodyšné. Ergonomicky tvarované, odnímatelné chrániče zápěstí na dlani zajišťují pohodlné nošení. Zapínají se pomocí obzvláště širokého Velcro po celém obvodu a systému Cordlock, který lze utáhnout pouze jednou rukou. Robustní polstrování dlaně a výztuhy konečků prstů zajišťují, že při nošení desek nedochází k žádným řezům na hraně. Dlaň je také vyrobena z mimořádně robustního materiálu Super Fabric® odolného proti proříznutí. Na hřbetu ruky je vodotěsná kapsa na zip. Vodítko navíc připevňuje rukavici k zápěstí.

Parametry

  • Katalogové číslo 801706-937
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít