Ziener
Kód: 18230306

ZI-LULANA AS(R) MITTEN GIRLS glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Trendy dívčí lyžařské palčáky ZIENER LULANA AS® MITTEN GIRLS bodují módní výšivkou na hřbetu rukavic. Voděodolná a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® zajišťuje teplé a suché klima uvnitř rukavic. Protiskluzové dlaně nabízejí optimální přenos síly a přilnavost k lyžařským hůlkám. Široké pásky na suchý zip umožňují nosit rukavice přes nebo pod rukávy bundy.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester; materiál dlaně: 100% Polyester; podšívka: 100% Polyester; zateplení: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 801943-12
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít