Ziener
Kód: 18240279

ZI-LONZALO AS(R) glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Sportovní, moderní dětské lyžařské rukavice ZIENER LONZALO AS® PR JUNIOR jsou vybaveny voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®. Tím je zajištěno suché klima. Hřejivá, měkká, recyklovaná podšívka PrimaLoft® dělá z rukavic dokonalého společníka v chladných dnech. Přilnavé dlaně nabízejí optimální přenos síly na lyžařské hůlce. Neoprenová manžeta se širokým Velcro páskem umožňuje nošení rukavice pod bundou a zajišťuje dokonalé uchycení na zápěstí. Rukavici lze také připevnit k zápěstí pomocí Z-Leash. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro použití šetřící zdroje a je vyroben bez PFC.

Parametry

  • Katalogové číslo 801992-12758
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít