Ziener
Kód: 18230205

ZI-LIWO AS(R) AW glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Trendy, stylové a extra teplé lyžařské rukavice ZIENER LIWO AS® AW JUNIOR udrží dětské ruce útulné a teplé díky hřejivé vlněné výplni lavalan®. Nabízejí také voděodolnou a větruodolnou membránu ZIENER AQUASHIELD®, která zajišťuje suché klima uvnitř rukavic. Potištěné dlaně umožňují dobrý úchop. Z-poutka lze použít k upevnění rukavic na zápěstí. Asymetrické designové prvky a potisky na hřbetech rukou opravdu upoutají.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester; materiál dlaně: 100% Polyester; podšívka: 100% Polyester; zateplení: 1. 100% Polyester; 2. 70% panenská Vlna, 30% Kyselina polymléčná;

Parametry

  • Katalogové číslo 231902-312
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít