Ziener
Kód: 18230287

ZI-LIDEALIST WS TOUCH JUNIOR glove multisport-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Klasické sportovní multifunkční rukavice ZIENER pro děti LIDEALIST GWS TOUCH JUNIOR jsou vybaveny technologií GORE® WINDSTOPPER®, díky čemuž jsou zcela větruvzdorné a extrémně prodyšné – a to vše s maximálním komfortem nošení. Díky zesíleným dlaním jsou rukavice velmi pevné a odolné proti oděru. Přiléhavé manžety zajišťují dobré přilnutí na zápěstí a dotykové obrazovky lze ovládat pomocí funkce TOUCH bez sundání rukavic.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester recyklovaný; materiál dlaně: 1. 100% Polyester, 2. 60% Polyuretan, 40% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 802018-12
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít