Ziener
Kód: 18230334

ZI-LEVI AS(R) MINIS glove -rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Módní lyžařské palčáky ZIENER LEVI AS® MINIS pro batolata jsou vybaveny obzvláště dlouhou manžetou a bočním zipem. Díky tomu je mnohem snazší nazouvání a svlékání. Rukavice lze také perfektně nosit přes rukávy bundy, aniž by se dovnitř dostal sníh. Nepromokavá a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® zajišťuje teplé a suché klima. Rukavice lze také připevnit na zápěstí pomocí elastického vodítka. Palčáky jsou k dispozici od velikosti 1 do velikosti 5. Palčáky jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu a neobsahují PFC - pro použití šetrné ke zdrojům.

Parametry

  • Katalogové číslo 801956-798
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít