Ziener
Kód: 18230209

ZI-LETT AS(R) glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Měkké dětské lyžařské rukavice ZIENER LETT AS® JUNIOR mají dlouhé manžety k nošení přes bundu a lze je přetáhnout přes rukávy pouze jednou rukou pomocí systému cord-lock. Dodávají se s voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®, která zajišťuje teplé a suché klima uvnitř rukavic. Kompaktní dlaně poskytují optimální přenos síly a cit pro hole.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester; materiál dlaně: 100% Polyester; podšívka: 100% Polyester; zateplení: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 801921-47
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít