Ziener
Kód: 18240287

ZI-LEIF GTX glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Moderní a sportovní dětské lyžařské rukavice ZIENER LEIF GTX JUNIOR ve všestranných barevných kombinacích jsou vybaveny membránou GORE-TEX a jsou trvale nepromokavé, větruodolné a prodyšné. Robustní materiály jsou vyrobeny pro náročné použití a bodují svou odolností - takže zábavě na sněhu nestojí nic v cestě. Hřejivé polstrování udržuje dětské ruce příjemně v teple. Široký Velcro pásek umožňuje nošení rukavice pod bundou a zajišťuje dokonalé uchycení na zápěstí. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro přístup šetrný ke zdrojům.

Parametry

  • Katalogové číslo 801970-766823
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít