Ziener
Kód: 18230323

ZI-LE ZOO MINIS glove-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Roztomilé, hřejivé mini lyžařské palčáky ZIENER LE ZOO MINIS pro batolata zaujmou svými zábavnými, hravými zvířecími motivy a propracovaným designem. Extra široký zip s otevíráním až k palci výrazně usnadňuje oblékání a svlékání. Dlouhá manžeta s elastickým pasem se perfektně zapíná přes bundu a zabraňuje pronikání sněhu dovnitř. Speciální funkce a větruvzdorná a vodoodpudivá membrána ZIENER THERMOSHIELD® dělají z palčáku věrného společníka v chladných dnech. Palčáky lze také připevnit na zápěstí pomocí elastického vodítka. Palčáky jsou k dispozici od velikosti 1 do velikosti 4. Palčáky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a neobsahují PFC - pro použití šetrné ke zdrojům.

Parametry

  • Katalogové číslo 801952-758
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít