Ziener
Kód: 18230261

ZI-LAVALINO AS(R) AW MITTEN glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Trendy dětské lyžařské palčáky ZIENER LAVALINO AS® AW MITTEN JUNIOR udrží dětské ruce v pohodlí a teple díky pohodlnému vatlavanovému® polstrování. Plyšová podšívka poskytuje dodatečné teplo. Jsou také vybaveny voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®, která zajišťuje suché klima. Robustní materiály jsou vyrobeny pro náročné použití a bodují svou odolností - takže zábavě na sněhu nestojí nic v cestě. Dlouhou manžetu se zapínáním na šňůrku lze snadno nastavit pouze jednou rukou. Z-Leash navíc zajišťuje rukavici. Díky asymetrickým designovým prvkům a potiskům na hřbetu ruky je palčák skutečným poutačem. V aktuální kolekci ZIENER najdete také sladěné dětské lyžařské bundy a lyžařské kombinézy pro pro nejmenší. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro použití šetřící zdroje a byl vyroben bez PFC.

Parametry

  • Katalogové číslo 801996-12891
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít