Ziener
Kód: 18230252

ZI-LAVAL AS(R) AW glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Trendy lyžařské rukavice ZIENER LAVAL AS® AW JUNIOR udrží dětské ruce v pohodě a teple díky hřejivé vlněné výplni lavalan®. Plyšová podšívka poskytuje dodatečné teplo. Obsahují také voděodolnou a větruodolnou membránu ZIENER AQUASHIELD®, která zajišťuje suché klima uvnitř rukavic. Robustní materiály jsou určeny pro náročné použití a zapůsobí dlouhou životností – zábavě na sněhu tak nic nebrání. Dlouhé manžety se zapínáním na šňůrku lze snadno nastavit pouze jednou rukou. Poutka rukavice zajišťují na zápěstí. Asymetrické designové prvky a potisky na hřbetech rukou dodávají rukavicím opravdu poutavý vzhled.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester; materiál dlaně: 100% Polyester; podšívka: 100% Polyester; zateplení: 1. 100% Polyester, 2. 70% panenská Vlna, 30% Kyselina polymléčná;

Parametry

  • Katalogové číslo 801995-12519
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít