Ziener
Kód: 18230362

ZI-LAURO AS(R) glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Trendy lyžařské rukavice ZIENER LAURO AS® pro batolata jsou vybaveny voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®, která zajišťuje teplé a suché klima uvnitř rukavic. Extra dlouhé manžety s pásky perfektně obepínají rukávy bundy a zabraňují pronikání sněhu. Elastická poutka na manžetách zajišťují rukavice na zápěstí. Na hřbetech rukou jsou reflexní potisky. Rukavice jsou dostupné ve velikostech 2 až 7,5.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester; materiál dlaně: 100% Polyester; podšívka: 100% Polyester; zateplení: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 801986-823758
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít