Ziener
Kód: 18230196

ZI-LASSIM AS(R) glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Elegantní, stylové a nepromokavé lyžařské rukavice ZIENER LASSIM AS® JUNIOR jsou vybaveny voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®, která udrží dětské ruce v pohodě a suchu. Robustní materiály jsou vyrobeny pro náročné použití a zapůsobí dlouhou životností – zábavě na sněhu tak nic nebrání. Rukavice jsou skvělé pro nošení přes rukávy bundy díky dlouhým manžetám a stahování páskem. Elastické poutko lze také použít k jejich upevnění. Aby toho nebylo málo, skvělé potisky dotvářejí skutečně poutavý vzhled.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester; materiál dlaně: 100% Polyester; podšívka: 100% Polyester; zateplení: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 231900-12
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít