Ziener
Kód: 18230316

ZI-LARA GTX GIRLS glove junior-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Elegantní lyžařské rukavice ZIENER pro dívky LARA GTX GIRLS bodují trendy plyšovou podšívkou na manžetách. Rukavice jsou vybaveny membránou GORE-TEX a jsou tedy trvale voděodolné, větruodolné a prodyšné. Protiskluzové dlaně nabízejí optimální přenos síly na lyžařské hole. Úzký střih zaručuje elegantní, dívčí vzhled. Manžety zaručují dokonalé uchycení pomocí utahovacích pásků. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál – pro šetrný přístup k ochraně životního prostředí.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester; materiál dlaně: 100% Polyester recyklovaný; podšívka: 100% Polyester; zateplení: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 801940-823
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít