Ziener
Kód: 18230329

ZI-LANGELO AS(R) MINIS glove-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pohodlné a moderní mini lyžařské palčáky ZIENER LANGELO AS® MINIS pro batolata zaujmou svými trendy tkaninami. Nepromokavá a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® zajišťuje teplé a suché klima v palčácích. Extra dlouhý zip na hřbetu sahá až ke kloubům a výrazně usnadňuje oblékání a svlékání. Extra dlouhá manžeta s elastickým páskem se perfektně zapíná a zabraňuje pronikání sněhu dovnitř. Palčáky lze také připevnit k zápěstí pomocí elastického vodítka. Palčáky jsou k dispozici od velikosti 1 do velikosti 4. Jsou bez PFC a jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů - pro použití šetrné ke zdrojům.

Parametry

  • Katalogové číslo 801954-474
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít