Ziener
Kód: 18230328

ZI-LANGELO AS(R) MINIS glove-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pohodlné, moderní mini lyžařské palčáky ZIENER LANGELO AS® MINIS pro batolata bodují trendy látkami. Voděodolná a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® vytváří teplé a suché klima uvnitř rukavic. Extra dlouhé zipy na hřbetech rukou sahají až ke kloubům a usnadňují navlékání a svlékání palčáků. Obzvláště dlouhé manžety s elastickými šňůrkami dokonale obepínají rukávy bundy a brání pronikání sněhu. Rukavice lze také připevnit k zápěstí pomocí elastických poutek. Rukavice jsou dostupné ve velikostech 1 až 4.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester; materiál dlaně: 100% Polyester; podšívka: 100% Polyester; zateplení: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 801954-430
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít