Ziener
Kód: 18220342

ZI-LANGELO AS® MINIS-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pohodlné a moderní lyžařské palčáky ZIENER mini LANGELO AS® MINIS bodují módními materiály - sladěnými s novou řadou MINI SKIWEAR. Voděodolná a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® vytváří uvnitř rukavic teplé a suché klima. Mimořádně dlouhé zipy na hřbetech rukou sahají až ke kloubům a výrazně usnadňují navlékání a svlékání rukavic. Obzvláště dlouhé manžety s elastickými šňůrkami se dokonale uzavírají přes rukávy bundy, aby do nich nepronikal sníh. Rukavice lze také připevnit k zápěstí pomocí elastických poutek. Rukavice jsou k dispozici ve velikostech 1 až 4. > Materiál: Svršek: 100% Polyester; Dlaň: 100% Polyester Podšívka: 100% Polyester; Izolace: 100% Polyester

Parametry

  • Katalogové číslo 801954-848
  • Sezóna AW22
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít