Ziener
Kód: 18240155

ZI-KITTY AS(R) lady glove-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Elegantní, sportovní dámské lyžařské rukavice ZIENER KITTY AS® LADY s voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD® zajistí teplé a suché klima i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Vysoké úrovně pohodlí je dosaženo použitím pružných materiálů v zadní části ruky, zatímco polstrování udržuje ruce příjemně v teple i v chladných dnech. Neoprenová manžeta na zápěstí na dlani se pevně uzavírá pomocí Velcro zapínání pro optimální úchop. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro použití šetřící zdroje a je vyráběn bez PFC.

Parametry

  • Katalogové číslo 801165-12
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít