Ziener
Kód: 18240134

ZI-KIM lady glove -rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Stylové dámské lyžařské rukavice ZIENER KIM LADY zaujmou módními manžetami z umělé kožešiny a moderními texturovanými látkami. Velmi měkké polstrování udržuje chladné ženské ruce příjemně v teple a zároveň poskytuje optimální přilnavost k lyžařské holi. Díky ZIENER THERMOSHIELD® jsou rukavice odolné proti větru a vodě a jsou dokonalým společníkem na sjezdovce i mimo ni. Díky úzkému střihu a hřejivé plyšové podšívce působí rukavice žensky a elegantně. Manžeta se optimálně zapíná pomocí západky. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro použití šetřící zdroje a je vyráběn bez PFC.

Parametry

  • Katalogové číslo 801117-474
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít