Ziener
Kód: 18240444

ZI-IVANO TOUCH glove multisport-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Technické, elastické multifunkční rukavice ZIENER IVANO TOUCH bodují integrovanými, větruodolnými a vodoodpudivými palčáky. Tu lze za špatného počasí snadno nasadit a poté uložit do kapsy k tomu určené. Rukavice jsou vybaveny vysoce kvalitním, elastickým fleecovým materiálem PONTETORTO a mřížkovým fleecem s vaflovou strukturou - pro maximální pohodlí a vysokou prodyšnost. Potištěné na dlani slouží jako výztuha a zajišťuje optimální úchop. Přiléhavá manžeta se pohodlně zapíná kolem zápěstí. Funkce TOUCH umožňuje ovládání dotykových obrazovek bez sundání rukavic. Reflexní designové prvky zvyšují viditelnost. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro použití šetřící zdroje.

Parametry

  • Katalogové číslo 802067-12
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít