Ziener
Kód: 18240437

ZI-ISIDRO TOUCH glove multisport-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Technické, hřejivé multifunkční rukavice ZIENER ISIDRO TOUCH jsou vybaveny vysoce kvalitním, elastickým fleecovým materiálem PONTETORTO a fleecem GRID s výhodnou vaflovou strukturou - pro maximální pohodlí a vysokou prodyšnost. Díky membráně ZIENER THERMOSHIELD® jsou rukavice velmi hřejivé a dělají z nich věrného společníka v chladných dnech. Backhand je také větruodolný. Potištěná dlaň slouží jako výztuha a zajišťuje optimální úchop. Přiléhavá manžeta se pohodlně zapíná kolem zápěstí. Díky funkci TOUCH lze dotykové obrazovky ovládat, aniž byste museli sundávat rukavice. Reflexní designové prvky zvyšují viditelnost. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro použití šetřící zdroje.

Parametry

  • Katalogové číslo 802065-737
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít