Ziener
Kód: 18230387

ZI-IRIOS WS TOUCH glove multisport-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Klasické sportovní multifunkční rukavice ZIENER IRIOS WS TOUCH jsou vybaveny produktovou technologií GORE® WINDSTOPPER® - díky tomu jsou absolutně větruodolné a prodyšné. Díky elastickému softshellovému materiálu jsou maximálně pohodlné na nošení. Přiléhavá manžeta na zápěstí zajišťuje dobré uchycení. Potištěné na dlani slouží jako dodatečné vyztužení a zajišťuje optimální úchop. Funkce TOUCH umožňuje ovládání dotykových obrazovek bez nutnosti sundávat rukavice. Na hřbetu ruky jsou ozdobné, reflexní prvky. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro použití šetřící zdroje.

Parametry

  • Katalogové číslo 802048-12
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít