Ziener
Kód: 18230392

ZI-ILUSO TOUCH glove multisport-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Technické, elastické multifunkční rukavice ZIENER ILUSO TOUCH se vyznačují kvalitním, elastickým fleecem PONTETORTO a fleecem GRID s vaflovou strukturou – pro maximální komfort nošení a vysokou prodyšnost. Potištěné dlaně poskytují zpevnění a zaručují optimální přilnavost. Přiléhavé manžety příjemně obepínají zápěstí. S funkcí TOUCH lze ovládat dotykové obrazovky, aniž byste museli sundávat rukavice. Reflexní designové prvky zvyšují jejich viditelnost. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál – pro šetrný přístup k ochraně životního prostředí.

Materiál: svrchni materiál: 94% Polyester recyklovaný, 6% Elastan; materiál dlaně: 94% Polyester recyklovaný, 6% Elastan;

Parametry

  • Katalogové číslo 802064-365
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít