Ziener
Kód: 18230389

ZI-ILKO WS glove multisport-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Multisportovní rukavice ZIENER ILKO WS jsou vyrobeny ze softshellového materiálu a opatřeny potištěnými dlaněmi, což slouží jako dodatečné vyztužení a zajišťuje optimální úchop. Díky dodatečné výztuži na palcích jsou tyto všestranné rukavice extrémně odolné. Rukavice jsou vybaveny technologií GORE® WINDSTOPPER® – její zásluhou jsou zcela větruvzdorné a prodyšné. Díky neoprenovým manžetám rukavice perfektně padnou na zápěstí. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál – pro šetrný přístup k ochraně životního prostředí.

Materiál: svrchni materiál: 100% Polyester recyklovaný; materiál dlaně: 100% Polyester; podšívka: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 802051-568
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít