Ziener
Kód: 18230386

ZI-ILDO glove multisport-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Moderní hřejivé multifunkční rukavice ZIENER ILDO jsou vyrobeny z vlněné tkaniny v pleteném vzhledu – pro vysoký komfort nošení a trendy vzhled. Dodatečné vyztužení dlaní napomáhá dokonalé pevnosti. Úpletové manžety zaručují pohodlné nošení a dobré přilnutí na zápěstích.

Materiál: svrchni materiál: 63% Vlna, 23% Polyamid, 10% Polyester, 4% ostatní materiály; materiál dlaně: 1. 63% Vlna, 23% Polyamid, 10% Polyester, 4% ostatní materiály, 2. 60% Polyamid, 40% Polyuretan; podšívka: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 802045-822
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít