Ziener
Kód: 18240030

ZI-GORNER WS glove mountaineering-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Větruodolné, robustní výstupové rukavice ZIENER GORNER WS jsou tou správnou volbou při nízkých teplotách. Díky produktové technologii GORE® WINDSTOPPER® jsou rukavice zcela větruodolné a vysoce prodyšné. Potištěná a vyztužená dlaň vyrobená z recyklovaného PERFORMANCE SUEDE nabízí optimální přilnavost a odolnost ve vysokohorském terénu. Elastický softshellový materiál a neoprenová manžeta zajišťují dokonalé padnutí. Rukavice je také vybavena širokým vodítkem. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro použití šetřící zdroje.

Parametry

  • Katalogové číslo 801429-403
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít