Ziener
Kód: 18230027

ZI-GORIN AW glove ski alpine

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Extrémně teplé, ekologicky šetrné lyžařské rukavice ZIENER GORIN AW z nové udržitelné série Ex4 přesvědčí vysokým komfortem nošení a obzvláště ekologickou výrobou. Výroba velmi elastických prstových rukavic určených na freeride s vyjímatelnými vnitřními rukavicemi je jak uhlíkově neutrální, tak bez PFC. Pohodlné polstrování z vlny lavalan® udržuje ruce příjemně v teple a zároveň je vysoce prodyšné. Na podšívku na hřbetu rukavic je použit recyklovaný fleece POLARTEC®. Vodoodpudivá vnější tkanina zajišťuje, že ruce zůstanou příjemně suché i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Jemná kozí kůže poskytuje rukavicím optimální přilnavost a zároveň pocit měkkosti. Dlouhé manžety rukavic lze nosit přes rukávy bundy, aby se zabránilo pronikání sněhu. Možnost oprav v ZIENER servisu podtrhuje ekologickou šetrnost rukavic Obsahují široká poutka. Obsahují netextilní části živočišného původu.

Materiál: svrchni materiál: 1. Kozinka (kozí kůže), 2. 95% Polyamid recyklovaný, 5% Elastan; materiál dlaně: Kozinka (kozí kůže); podšívka: Vnitřní rukavice: 100% Polyester recyklovaný; zateplení: Vnitřní rukavice: 70% panenská Vlna, 30% Kyselina polymléčná;

Parametry

  • Katalogové číslo 801426-12
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít