Ziener
Kód: 18240077

ZI-GLYXUS AS(R) glove ski alpine-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Kvalitní, moderní pánské lyžařské rukavice ZIENER GLYXUS AS® jsou vybaveny voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®, která zajišťuje teplé a suché klima. Kombinace strečových materiálů a kožených vložek v zadní části ruky zajišťuje mimořádnou robustnost a flexibilitu. Přilnavá dlaň z kozí kůže poskytuje optimální přenos síly a přilnavost k lyžařské holi. Neoprenová manžeta na zápěstí a široký Velcro popruh umožňují nošení rukavice pod bundou. Vybrané tkaniny na rukavice lze dokonale kombinovat s aktuální kolekcí lyží a čepic ZIENER. Výrobek je vyroben z recyklovaného materiálu - pro použití šetrné ke zdrojům. Obsahuje netextilní části živočišného původu.

Parametry

  • Katalogové číslo 801040-798
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít