Ziener
Kód: 18230067

ZI-GLYXUS AS(R) glove ski alpine-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Vysoce kvalitní, moderní pánské lyžařské rukavice ZIENER GLYXUS AS® jsou vybaveny voděodolnou, větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®, která udržuje ruce v teple a suchu. Specifická tuhost i pružnost je dána kombinací strečových materiálů a kožených vložek na hřbetech rukavic. Protiskluzové dlaně vyrobené z kozí kůže poskytují optimální přenos síly a přilnavost na lyžařských hůlkách. Neoprenové manžety na zápěstích a široké pásky na suchý zip umožňují nosit rukavice pod rukávy bundy. Zvolený materiál rukavic se perfektně hodí k naší kolekci lyží a čepic. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál – pro šetrný přístup k ochraně životního prostředí. Obsahuje netextilní části živočišného původu.

Materiál: svrchni materiál: 1. 100% Polyester, 2. Kozinka (kozí kůže); materiál dlaně: Kozinka (kozí kůže); podšívka: 100% Polyester recyklovaný; zateplení: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 801040-338
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít