Ziener
Kód: 18220015

ZI-GION AS® PR HOT MITTEN-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Inovativní, zateplené lyžařské rukavice ZIENER GION AS® PR HOT MITTEN jsou vybaveny voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD® a měkkými, pevnými dlaněmi z kůže. Funkci vyhřívání zajišťuje malá baterie, kterou lze bezpečně a pohodlně uložit do kapsy na vnitřní straně manžety. Komfortní zóna 37-40 stupňů v rukavicích je dosažena třemi různými úrovněmi vyhřívání v závislosti na venkovní teplotě. Tím je zaručena optimální regulace teploty. Přídavná, obzvláště hřejivá výplň PrimaLoft® Gold udržuje ruce příjemně teplé až 8 hodin, a to i při nejnižším stupni. Při nejvyšší úrovni dokáže baterie udržet lyžaře v teple až 4 hodiny. Dlouhé manžety se upevňují pomocí žebříčkových přezek a díky systému šňůrky se dají pevně přitáhnout k zápěstí jednou rukou. Rukavice k zápěstí fixují také praktická poutka. Obsahuje netextilní části živočišného původu. > Materiál: Svršek: 100% Polyester. 2. Kozí kůže Dlaň: Kozí kůže Podšívka: 100% Polyester; Izolace: 100% Polyester

Parametry

  • Katalogové číslo 801021-12
  • Sezóna AW22
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít