Ziener
Kód: 18220045

ZI-GINX AS® AW-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Klasické, sportovní pánské lyžařské rukavice ZIENER GINX AS® AW jsou vybaveny voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®, která zajišťuje teplé a suché klima v rukavicích. Lyžařské rukavice jsou mimořádně teplé i za nepříznivých povětrnostních podmínek díky technologii ZIENER THERMOSHIELD®. A pro příjemné teplo bez přehřívání je podšívka vyrobena z hřejivé, měkké, 100% vysokohorské vlny z volného chovu. Elastický materiál zaujme potiskem na hřbetech rukou. Široké suché zipy na neoprenových manžetách umožňují nošení rukavic pod rukávy bundy; součástí balení je Z-Leash. > Materiál: Svršek: 100% Polyester; Dlaň: 100% Polyester; Podšívka: 100% Polyester; Izolace: 1. 100% Polyester; 2. 70% Panenská vlna 30% Kyselina polymléčná

Parametry

  • Katalogové číslo 801066-12
  • Sezóna AW22
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít