Ziener
Kód: 18230058

ZI-GETTER AS(R) AW glove ski alpine-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Moderní, sportovní pánské lyžařské rukavice ZIENER GETTER AS® AW jsou vybaveny voděodolnou, větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®. Hřejivá výplň z vlny lavalan® udržuje tělesnou teplotu v pocitově příjemném rozmezí i v chladných dnech a zaručuje optimální klimatický komfort uvnitř rukavic. Měkké dlaně z kozí kůže jsou odolné i citlivé. Materiály na hřbetech rukou jsou vyrobeny z moderní texturované tkaniny, aby zajistily styl na sjezdovkách. Široké pásky na suchý zip umožňují nosit rukavice pod rukávy bundy. Rukavice se dají připevnit i na zápěstí pomocí poutek. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál – pro šetrný přístup k ochraně životního prostředí. Obsahují netextilní části živočišného původu.

Materiál: svrchni materiál: 1. 100% Polyester, 2. Kozinka (kozí kůže); materiál dlaně: Kozinka (kozí kůže); podšívka: 100% Polyester recyklovaný; zateplení: 1. 100% Polyester, 2. 70% panenská Vlna, 30% Kyselina polymléčná;

Parametry

  • Katalogové číslo 231003-869
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít