Ziener
Kód: 18230009

ZI-GATORO PR MITTEN glove race

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Velmi sportovní lyžařské palčáky ZIENER GATORO PR MITTEN zajišťují dokonalý úchop a přímý přenos síly na hole díky pevným, protiskluzovým dlaním z kvalitní kozinky a podšívce s pěti prsty. Zateplení PrimaLoft® Gold vás udrží v mimořádném teple i při mrazivých teplotách. Kromě toho mají palčáky pogumované protiskluzové nášivky na dlaních, které slouží jako výztuhy. Nejvíce namáhaná místa na vnějších stranách rukou jsou vybavena velkorysými materiálovými vložkami z oděruvzdorného materiálu Schoeller® Ceraspace™. Rukavice jsou vybaveny plastovými chrániči na kloubech, které byly vyvinuty ve spolupráci s firmou ORTEMA®. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál - pro šetrný přístup k ochraně životního prostředí. Obsahuje netextilní části živočišného původu. Na oslavu 25. narozenin společnosti ZIENER TEAMWEAR byly rukavice vyrobeny ve stylové speciální edici ze slavné kůže Pittards a poskytují mimořádně vysoký výkon.

Materiál: svrchni materiál: 1. Kozinka (kozí kůže), 2. 57% Polyamid, 40% Resin, 3% Elastan, 3. 100% Polyester; materiál dlaně: Kozinka (kozí kůže); podšívka: 100% Polyester; zateplení: 100% Polyester recyklovaný;

Parametry

  • Katalogové číslo 231206-999
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít