Ziener
Kód: 18230082

ZI-GARNO AS(R) AW MITTEN glove ski alpine-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Moderní, sportovní pánské lyžařské palčáky ZIENER GARNO AS® AW MITTEN mají voděodolnou a větruodolnou membránu ZIENER AQUASHIELD®, která udrží ruce příjemně suché i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Hřejivá výplň z vlny lavalan® udržuje tělesnou teplotu v pocitově příjemném rozmezí i v chladných dnech a zaručuje optimální klimatický komfort uvnitř rukavic. Robustní, protiskluzové a měkké dlaně z kozí kůže nabízejí dokonalý přenos síly a úchop lyžařské hole. Rukavice mají stahovací pásky a pomocí systému cord-lock lze manžety rukavic snadno přetáhnout přes rukávy bundy pouze jednou rukou. Praktická poutka upevňují rukavice k zápěstí. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál – pro šetrný přístup k ochraně životního prostředí. Obsahuje netextilní části živočišného původu.

Materiál: svrchni materiál: 1. 100% Polyester, 2. Kozinka (kozí kůže); materiál dlaně: Kozinka (kozí kůže); podšívka: 100% Polyester recyklovaný; zateplení: 1. 100% Polyester, 2. 70% panenská Vlna, 30% Kyselina polymléčná ;

Parametry

  • Katalogové číslo 801095-12
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít