Ziener
Kód: 18240680

ZI-GARIM AS(R) glove ski alpine-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Cool, ležérní pánské lyžařské a snowboardové rukavice ZIENER GARIM AS® jsou vybaveny potištěnou, protiskluzovou a velmi příjemnou dlaní z materiálu AMARA. Nepromokavá a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® zajišťuje suché klima uvnitř rukavice - a to i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Elastický vnější materiál vytváří příjemnou volnost pohybu a nabízí vysokou úroveň pohodlí. Přiléhavá neoprenová manžeta umožňuje zapínání rukavice pod rukávem bundy. Rukavice lze také zajistit pomocí Z-Leash. Rukavice obsahují recyklovaný materiál, který přispívá k udržitelnému a ekologickému koloběhu produktu. Jsou také bez PFC.

Parametry

  • Katalogové číslo 801065-860
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít