Ziener
Kód: 18240088

ZI-GANZENBERG AS(R) AW glove ski alpine-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Freeridově orientované, velmi hřejivé pánské lyžařské rukavice ZIENER GANZENBERG AS® AW jsou vybaveny voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®. Hřejivá a měkká lavalan® výplň udržuje tělesnou teplotu v komfortní zóně a zajišťuje příjemný pocit. Na dotek příjemná a vyztužená dlaň z kozí kůže je velmi robustní a zaručuje optimální přilnavost k lyžařské holi. Neoprenová manžeta se zapínáním Velcro dobře uzavírá na zápěstí a nabízí optimální přizpůsobení. Široké vodítko navíc připevňuje rukavici k zápěstí. Výrobek je vyroben z recyklovaného materiálu - pro použití šetrné ke zdrojům. Obsahuje netextilní části živočišného původu.

Parametry

  • Katalogové číslo 801069-869
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít