Ziener
Kód: 18220050

ZI-GANZENBERG AS® AW-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pánské lyžařské rukavice ZIENER GANZENBERG AS® AW určené pro freeride, které jsou velmi teplé, jsou vybaveny voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD®. Podšívka s obzvláště teplou a měkkou 100% vysokohorskou vlnou z volného chovu udržuje tělesnou teplotu v příjemném rozsahu a zajišťuje příjemný komfort při nošení. Na dotek příjemné a zesílené dlaně z kůže jsou velmi pevné a zaručují optimální cit pro hole. Neoprenové manžety se suchými zipy se příjemně uzavírají kolem zápěstí a zajišťují optimální přizpůsobení. Rukavice k zápěstí upevňují také poutka. Obsahuje netextilní části živočišného původu. > Materiál: Svršek: 1. Kozí kůže 2.100% Polyester Dlaň: Kozí kůže Podšívka: 1. 69% Polyester; 31% Vlna 2.100% Polyester(recyklovaný) Izolace: 1. 100% Polyester; 2. 70% Panenská vlna 30% Kyselina polymléčná

Parametry

  • Katalogové číslo 801069-12218
  • Sezóna AW22
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít