Ziener
Kód: 18230024

ZI-GANGHOFER AW glove ski alpine-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Extrémně teplé, ekologické lyžařské rukavice ZIENER GANGHOFER AW z udržitelné série Ex4 zaujmou vysokým komfortem nošení a obzvláště ekologickou výrobou. Výroba rukavic zaměřených na freeride je jak uhlíkově neutrální, tak bez PFC. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál – pro udržitelný a ekologický produktový cyklus. Příjemná vlněná výplň lavalan® udrží ruce v teple i se zárukou vysoké prodyšnosti Zvláště pružný a měkký fleecový materiál PONTETORTO s příměsí vlny na povrchu zaručuje teplo a vysoký komfort. Měkké, pohodlné kožené dlaně poskytují perfektní přilnavost k lyžařským hůlkám. Možnost oprav v ZIENER servisu podtrhuje ekologickou šetrnost rukavic. Nechybí široká poutka a utahovací pásky. Obsahují netextilní části živočišného původu.

Materiál: svrchni materiál: 1. 100% panenská Vlna, 2. Kozinka (kozí kůže); materiál dlaně: Kozinka (kozí kůže); podšívka: 1. 100% Polyester recyklovaný, 2. 57% Vlna, 24% Polyamid, 14% Polyester, 3% Akryl, 2% Viskóza; zateplení: 1. 100% Polyester, 2. 70% panenská Vlna, 30% Kyselina polymléčná;

Parametry

  • Katalogové číslo 801096-403
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít