Ziener
Kód: 18240094

ZI-GALLINUS AS(R) PR DCS glove ski alpine-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Extra hřejivé, sportovní prstové rukavice ZIENER s integrovanou rukavicí GALLINUS AS® PR DCS zaujmou inovativní kombinací technologií, vyvinutých a patentovaných společností ZIENER. Mezi hlavní přednosti těchto sportovních lyžařských rukavic patří dva zipy na hřbetu ruky a možnost uložení vložky na zahřátí rukou do integrované vnitřní kapsy. Díky voděodolné a větruodolné membráně ZIENER AQUASHIELD® zůstávají ruce příjemně suché i za nepříznivých povětrnostních podmínek. O příjemné teplo se postará také zateplení PrimaLoft® Gold a měkká plyšová podšívka. Díky použití obzvláště měkkého a elastického materiálu jsou rukavice obzvláště pohodlné. Západka na dlani umožňuje optimální upevnění manžety rukavice přes rukáv bundy; Včetně Z-vodítka. Výrobek je vyroben z recyklovaného materiálu - pro úsporu zdrojů a obsahuje netextilní části živočišného původu. Podložka na zahřátí rukou není součástí dodávky.

Parametry

  • Katalogové číslo 801078-12
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít