Ziener
Kód: 18230061

ZI-GALANDO WS Down MITTEN glove ski alpine-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Extra teplé, větruodolné lyžařské palčáky ZIENER GALANDO WS DOWN MITTEN jsou vybaveny hřejivou podšívkou a měkkými odolnými dlaněmi z dětské kůže. Zateplení palčáků je skutečným skvostem, vyrobeno z extrémně teplého, měkkého a nadýchaného pravého prachového peří, díky čemuž jsou ideální pro nošení v chladných podmínkách. Multifunkční konstrukce softshellového materiálu se strečem na hřbetech rukou je velmi lehká, elastická a odolná. Recyklovaná membrána GORE® WINDSTOPPER® zajistí, že palčáky jsou zcela větruvzdorné a velmi prodyšné. Manžety rukavic lze dokonale upevnit přes horní část rukávů bundy pomocí utahovacích pásků a systému cord-lock. Včetně Z-poutka. Výrobek obsahuje recyklovaný materiál – pro šetrný přístup k ochraně životního prostředí. Obsahují netextilní části živočišného původu.

Materiál: svrchni materiál: 1. 100% Polyester recyklovaný, 2. Kozinka (kozí kůže); materiál dlaně: Kozinka (kozí kůže); podšívka: 100% Polyester; zateplení: 1. 100% Polyester, 2. 90% Prachové peří, 10% Peří;

Parametry

  • Katalogové číslo 231008-12
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít